Twitter Oyuncuları

Twitter oyuncularıŞarkıcıların açtığı yolda bayrağı oyuncular devraldı. Twitter’ı ilk işgal eden şarkıcılardı hatırlarsanız. Twitter’da hayatını en ince ayrıntısına kadar açık edenden felsefi tweet’ler yapana kadar türlü türlü aktör bulman olası. Bizim Türkler de dahil.

<a href="http://twitter cialis generika preis.com/aplusk” target=”_blank”>Ashton Kutcher, şimdilik 4,5 milyon takipçisi ile sadece en çok izlenen aktör değil, ayrıca Twiter’ın en çok takip edilen ünlüsü ve ilk kez milyon takipçiyi geçen kullanıcı. AshleyTisdale ile Ashlee Simpson’ı saysak mı bilemedik. Bu ikisi şarkıcı mı oyuncu mu karar veremiyoruz. İkisi de iki milyonun üzerinde takipçiye sahip. Tisdale, tam genç kız tweet’leri yaparken Simpson’dan bolca Jessica Simpson ve Fall Out By dedikodusu yakalamak mümkün.

Kevin SmithDanny GloverEliza DushkuJohn CleeseWiliam Shatner veCorbin Bleu, önereceğimiz diğer “verified”, yani orijinalliği onaylanmış oyuncu hesapları.

Twitter oyuncularıJimmy Fallon, 2,5 milyon takipçi ile en ünlü ve en eğlenceli Twitter aktörlerinden. Daha eğlencelisi de var, Borat ve zaman zaman bizi düşünceye boğan Rainn Wilson, hani The Office’in Dwight’ı.

Türk oyunculardan Twitter’da yerini almış olanların takipçi sırası ile ilk onu şöyle: Melis BirkanOzan GüvenŞebnem BozokluCeyda DüvenciSeray SeverCem YılmazNehir ErdoğanSerra YılmazMeltem Cumbul veNedim Saban.

 

5 Responses to “Twitter Oyuncuları”

  1. Twitter’da artık insanlar her birşeyi paylaşıyorlar. Bana biraz bu durum bilinçli yapılıyor gibi geliyor. Yani ünlüler tarafın’dan. Nasıl derseniz milletvekilleri olsun ya da diger dünya genelin’de bilinen ünlüler falan hepsi twitter’da birşeyler paylaşıyorlar. Bu da twitter’ın daha çok popüler olmasını saglıyor. Bence işin içinde biraz bişiler var gibi. Ama soldaki kız güzelmiş, begendim.. 😉

  2. Bebek Odası dedi ki:

    Zaten twitter normal insanlar için fuzuli birşey. Siyasiler ünlüler gibi göz önünde bulunan insanlar kullanır. Onlar takip edilir. Lise öğrecisinin twiterini kim niye takip etsin??

  3. filmyuvasi dedi ki:

    Twitterin filmini çekseler başrol oyuncular bellidir. Önceden kısa yoldan şöhret olmak vardı şimdi twitter rolleri var.

  4. Twitter’da artık insanlar her birşeyi paylaşıyorlar. Bana biraz bu durum bilinçli yapılıyor gibi geliyor.

  5. Twitter’da böyle şeylerin olması açıkcası güzel.

Yorum YapGürsoy Azerbaycan Kargo | Gürsoylar